Hakkımızda

Jasopharma 2015 yılında kurulmuş yerli bir ilaç şirketidir. Jasopharma kurucuları uzun yıllardır ilaç sektöründe bir çok tedavi alanında çalışmış ve tecrübe edinmiştir. Bu tecrübelerini özellikle : Göz, Eklem, Kadın sağlığı gibi öncelikli alanlarda ihtiyaçları bilerek buna yönelik yenilikçi ürünler sunmaya adamışlardır.

Klinik çalışmaları ve etkinliği ispatlanmış ürünleri ve uluslararası paydaşları sayesinde tanınırlığı günden güne artmakta olan Jasopharma, sağlam adımlarla, yenilikçi bir yol izlemektedir. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren uzman kadrosu ile müşterilerinin sağlık ve geleceğine yatırım yapmakta ve hayat standartlarını yükseltmek için çabalamaktadır.

Vizyonumuz

Jasopharma, Türkiye başta olmak üzere, uluslararası alanda da hizmet veren, sağlık çalışanlarının güvendiği, kullanıcılarının memnun kaldığı ürünleri ile ilaç sektörünün en hızlı gelişim gösteren şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Jasopharma, uluslararası kalite standartlarına uygun, benzersiz ve özgün ürünler sunarak insan sağlığına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

30Yıllık deneyim
6Farklı ürün
14Farklı lokasyon
40000Mutlu müşteri

Ürünlerimiz

Temel köşe taşlarımızŞirketimizin kısa zaman akışı

Mart, 2016

Alanında öncü olacak kuruluşumuz Jasopharma kuruldu.

Ocak, 2018

İsviçre Nouvellune ve Phytonet firması ile ürün bazlı işbirliği kuruldu.

Ocak, 2019

14 farklı lokasyonda çalışılmaya başlandı.

Ocak- Aralık 2020

6 farklı Nouvellune ürünleri lansmanı

Ocak, 2021

Rohto ile işbirliği

Mart, 2021

Rohto Dry Aid Pazara verildi